Destinasyonlar

Bilbao Uçak Bileti
Bilbao Uçak Bileti
Bilbao Uçak Bileti
Bilbao Uçak Bileti

Bilbao Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 39 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 39 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Bilbao Uçak Bileti Detayları

 

Bilbao (Bask dilinde: Bilbo) İspanya'nın kuzeyinde, Bask Ülkesi otonom bölgesinin (País de Vasco/Euskadi) en büyük şehri ve Biskay (Vizcaya/Bizkaia) ilinin merkezidir.
Şehirde 2004 yılı verilerine göre 350,000 kişi yaşamaktadır ve Bask Ülkesi'nin nüfusunun yaklaşık yarısının yaşadığı Gran Bilbao (Büyük Bilbao'nun) ekonomik ve endüstri açısından en aktif kısmıdır. Gran Bilbao’nun 946,829 kişilik nüfusu Nervion Nehri boyunca yerleşmiştir. Bu nehrin kıyısında Sanayi Devrimi sırasında bölgeye refah getiren sayısız fabrika ve işyeri de bulunmaktadır.

Bilbao, İspanya'nın kuzeyinde, Bask Ülkesi otonom bölgesinin (País de Vasco/Euskadi) en büyük şehri ve Biskay (Vizcaya/Bizkaia) ilinin merkezidir.Şehirde 2004 yılı verilerine göre 350,000 kişi yaşamaktadır ve Bask Ülkesi'nin nüfusunun yaklaşık yarısının yaşadığı Gran Bilbao (Büyük Bilbao'nun) ekonomik ve endüstri açısından en aktif kısmıdır. Gran Bilbao’nun 946,829 kişilik nüfusu Nervion Nehri boyunca yerleşmiştir. Bu nehrin kıyısında Sanayi Devrimi sırasında bölgeye refah getiren sayısız fabrika ve işyeri de bulunmaktadır.

 

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz