Destinasyonlar

Chicago Uçak Bileti
Chicago Uçak Bileti
Chicago Uçak Bileti
Chicago Uçak Bileti

Chicago Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 229 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 229 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Chicago Uçak Bileti Detayları

 

 Amerika Birleşik Devletleri'nin nüfus bakımından (2008 yılındaki sayıma göre 2.853.114) en büyük üçüncü şehridir.
Illinois eyâletinde Michigan Gölü'nün güneybatı kıyısında yer alır. 1833 yılında kurulan şehir, 1885 yılında ilk gökdelenin bu şehirde yapılması ile de tarihe geçmiştir. Ünlü Sears Kulesi (110 katlı devasa bina) bu şehirdedir.
Göle nazır olan şehir merkezinde gökdelenin ve renkli sokaların yanısıra oldukça estetik çeşitli kanatlı hayvan türlerinin esenlik içinde rahatsız edilmeden yaşadıkları park ve bahçeler yer almaktadır. Türkiye'nin burada bir de konsolosluğu bulunmaktadır. Şehir raylı sistem olarak oldukça gelişmiştir.

 Amerika Birleşik Devletleri'nin nüfus bakımından (2008 yılındaki sayıma göre 2.853.114) en büyük üçüncü şehridir.Illinois eyâletinde Michigan Gölü'nün güneybatı kıyısında yer alır. 1833 yılında kurulan şehir, 1885 yılında ilk gökdelenin bu şehirde yapılması ile de tarihe geçmiştir. Ünlü Sears Kulesi (110 katlı devasa bina) bu şehirdedir.Göle nazır olan şehir merkezinde gökdelenin ve renkli sokaların yanısıra oldukça estetik çeşitli kanatlı hayvan türlerinin esenlik içinde rahatsız edilmeden yaşadıkları park ve bahçeler yer almaktadır. Türkiye'nin burada bir de konsolosluğu bulunmaktadır. Şehir raylı sistem olarak oldukça gelişmiştir.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz