Destinasyonlar

Dubrovnik Uçak Bileti
Dubrovnik Uçak Bileti
Dubrovnik Uçak Bileti
Dubrovnik Uçak Bileti

Dubrovnik Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 27 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 27 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Dubrovnik Uçak Bileti Detayları

 

Dubrovnik ya da eski adıyla Ragusa Hırvatistan'ın Adriyatik Denizi sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehri.
Şehrin nüfusu 49.000'dir. Hırvatistan 'ın 1991'de Yugoslavya'dan ayrılışı sırasında çıkan iç savaşta, Sırp saldırıları nedeniyle şehirdeki tarihi eserler önemli ölçüde zarar gördü. UNESCO'nun başlattığı restorasyon çalışmaları ile de 2005 yılı itibariyle şehir eski görünümünü büyük ölçüde kazandı. Plaj ve botanik bahçeleriyle ünlü Lokrum adası, şehri çevreleyen surlar ve Dubrovnik katedrali ile ünlüdür.

Dubrovnik ya da eski adıyla Ragusa Hırvatistan'ın Adriyatik Denizi sahilinde bulunan, Orta Çağdan kalma tarihi eserleri ile ünlü şehri.Şehrin nüfusu 49.000'dir. Hırvatistan 'ın 1991'de Yugoslavya'dan ayrılışı sırasında çıkan iç savaşta, Sırp saldırıları nedeniyle şehirdeki tarihi eserler önemli ölçüde zarar gördü. UNESCO'nun başlattığı restorasyon çalışmaları ile de 2005 yılı itibariyle şehir eski görünümünü büyük ölçüde kazandı. Plaj ve botanik bahçeleriyle ünlü Lokrum adası, şehri çevreleyen surlar ve Dubrovnik katedrali ile ünlüdür.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz