Destinasyonlar

Londra Uçak Bileti
Londra Uçak Bileti

Londra Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 65 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 130 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Londra Uçak Bileti Detayları

 

Londra, İngiltere'nin başkenti. 0 derece meridyeninin geçtiği Greenwich Londra yakınlarındadır.
Londra dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biridir. Yaklaşık 8 milyonluk nüfusuyla AB'nin 1. kalabalık kentidir. Bağlı yerleşim birimleri ile birlikte (Greater London) nüfusu 12-15 milyondur. Km²'ye 4.573 kişi düşmektedir. Avrupa'da en fazla beyaz ırk harici insanın yaşadığı şehirdir. 300'den fazla farklı dil konuşulmaktadır.
Uluslararası turizmin kesişme noktasıdır. Dünyanın en kalabalık hava trafiği Londra hava trafiğidir. 5 uluslararası havaalanı bulunmaktadır. Bunların en büyüğü Heathrow'dur. Heathrow dünyanın en fazla uluslararası yolcu taşıyan havaalanıdır.
İngiltere'nin Başkenti Londra Dünyanın en ünlü kraliyetinin başkentidir. Finansal açıdan avrupanın en önemli yerlerinden birisidir. Londra şehri sekiz milyonu aşan nüfusuyla aynı zamanda kalabalık bir başkenttir. 5 ayrı havaalanıyla Avrupa turizminin en önemli ulaşım merkezidir. Londra'ya gidildğinde gezilecek başlıca yerler Tower of London(londra kulesi), Tower Bridge, Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı, London Eye, Parlemento Binası, Big Ben, Madame Tussaud, Greenwich Rasathane müzesini ve Greenwich Parkı sayılabilir.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz