Destinasyonlar

Manchester Uçak Bileti
Manchester Uçak Bileti
Manchester Uçak Bileti
Manchester Uçak Bileti

Manchester Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 22 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 22 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Manchester Uçak Bileti Detayları

 

Manchester, İngiltere'de belirli bir yasal haklara sahip şehir statüsünde bir yerdir. 2008 yılındaki tahminlere göre 464.200 müfuslu şehir, İngiltere'nin en kalabalık yedinci şehri konumundadır. Manchester, 2.562.200 kişilik nüfusuyla Birleşik Krallık'ın en geniş metropolitan alanı olan Greater Manchester'da bulunur. 
Dünyaca ünlü Manchester United ve Manchester City futbol kulüpleri ile Old Trafford ve Manchester Şehir Stadyumu stadyumlarına ev sahipliği yapar. Kuzey İngiltere'nin sanayi, eğitim ve kültür merkezidir.

Manchester, İngiltere'de belirli bir yasal haklara sahip şehir statüsünde bir yerdir. 2008 yılındaki tahminlere göre 464.200 müfuslu şehir, İngiltere'nin en kalabalık yedinci şehri konumundadır. Manchester, 2.562.200 kişilik nüfusuyla Birleşik Krallık'ın en geniş metropolitan alanı olan Greater Manchester'da bulunur. Dünyaca ünlü Manchester United ve Manchester City futbol kulüpleri ile Old Trafford ve Manchester Şehir Stadyumu stadyumlarına ev sahipliği yapar. Kuzey İngiltere'nin sanayi, eğitim ve kültür merkezidir.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz