Destinasyonlar

Miami Uçak Bileti
Miami Uçak Bileti
Miami Uçak Bileti
Miami Uçak Bileti

Miami Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 214 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 214 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Miami Uçak Bileti Detayları

 

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür.
Miami'de yaklaşık 5.000 Türk yaşamaktadır. Miami'de hâkim olan dil Ingilizce olsa da, Ispanyolca ve Haiti Kreolü dilleri de yaygindir. Bunun en büyük sebebi ise burada yaşayan halkın çoğu çevre ada ülkelerinden geldiklerindendir.Hatta Önemli Televizyon kanalı ise Telemundo'dur.Hispanik dizi sektörü Amerika Birleşik Devletleri'nde büyük sektöre ve desteğe sahiptir.Dünyaca ünlü Latin(hispanik) dizileri genelde Amerikan kökenli Telemundo tarafından uyarlanır.

Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinin ikinci büyük kentidir. Atlas Okyanusu kıyısında bir kıyı kentidir. En gelişmiş sektör turizm sektörüdür.Miami'de yaklaşık 5.000 Türk yaşamaktadır. Miami'de hâkim olan dil Ingilizce olsa da, Ispanyolca ve Haiti Kreolü dilleri de yaygindir. Bunun en büyük sebebi ise burada yaşayan halkın çoğu çevre ada ülkelerinden geldiklerindendir.Hatta Önemli Televizyon kanalı ise Telemundo'dur.Hispanik dizi sektörü Amerika Birleşik Devletleri'nde büyük sektöre ve desteğe sahiptir.Dünyaca ünlü Latin(hispanik) dizileri genelde Amerikan kökenli Telemundo tarafından uyarlanır.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz