Destinasyonlar

Portland Uçak Bileti
Portland Uçak Bileti
Portland Uçak Bileti

Portland Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 308 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 360 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Portland Uçak Bileti Detayları

 

Portland, ABD'nin Oregon eyâletinin en büyük kentidir. Temmuz 2008 verilerine göre nüfusu 575,930 kişidir,[1] ABD'nin nüfus bakımından 29 büyük şehridir.[2]
Genellikle yaz ve kış ayları boyunca hava kapalı ve yağışlı olarak geçmektedir. Çok fazla Hispanic (Latin kökenli vatandaşlar) yaşamaktadır.
Portland'da yiyecek içecek ve giyim dahil hiçbir üründen vergi alınmamaktadır. Bu tüm Oregon eyalet sınırları içinde geçerlidir. Önemli yerleri ``Pionner square`` nehir kenarları vb... Gül yetiştirilmesine önem verilir ve her sene Rose Fest (Gül Festivali) yapılır.

Portland, ABD'nin Oregon eyâletinin en büyük kentidir. Temmuz 2008 verilerine göre nüfusu 575,930 kişidir, ABD'nin nüfus bakımından 29 büyük şehridir.Genellikle yaz ve kış ayları boyunca hava kapalı ve yağışlı olarak geçmektedir. Çok fazla Hispanic (Latin kökenli vatandaşlar) yaşamaktadır.Portland'da yiyecek içecek ve giyim dahil hiçbir üründen vergi alınmamaktadır. Bu tüm Oregon eyalet sınırları içinde geçerlidir. Önemli yerleri ``Pionner square`` nehir kenarları vb... Gül yetiştirilmesine önem verilir ve her sene Rose Fest (Gül Festivali) yapılır.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz