Destinasyonlar

Seattle Uçak Bileti
Seattle Uçak Bileti
Seattle Uçak Bileti

Seattle Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 332 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 376 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Seattle Uçak Bileti Detayları

 

Seattle, Amerika Birleşik Devletleri'nin Vaşington eyaletinde bulunan bir şehirdir. ABD'nin en kuzeybatı ucunda, King County'de yer alır.
Türkiye ile arasında on saat zaman farkı olan Seattle, ABD'nin en büyük ilk on şehrinden biridir. 1800'lerin sonunda ünlü olmuştur. Kanada'da altın bulunması ile Kaliforniya'daki altın avcıları Kanada'ya hücum etmiştir. Kanada hükümeti bir kural getirip altın avcılarının tam teçhizatlı olarak Kanada'ya girmelerini zorunlu tutmuş ve Seattle, Kanada'dan önceki son ABD şehri olduğundan bu sayede oldukça kalkınmıştır.

Seattle, Amerika Birleşik Devletleri'nin Vaşington eyaletinde bulunan bir şehirdir. ABD'nin en kuzeybatı ucunda, King County'de yer alır.Türkiye ile arasında on saat zaman farkı olan Seattle, ABD'nin en büyük ilk on şehrinden biridir. 1800'lerin sonunda ünlü olmuştur. Kanada'da altın bulunması ile Kaliforniya'daki altın avcıları Kanada'ya hücum etmiştir. Kanada hükümeti bir kural getirip altın avcılarının tam teçhizatlı olarak Kanada'ya girmelerini zorunlu tutmuş ve Seattle, Kanada'dan önceki son ABD şehri olduğundan bu sayede oldukça kalkınmıştır.

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz