Destinasyonlar

Selanik Uçak Bileti
Selanik Uçak Bileti

Selanik Uçak Bileti Fiyatları

Tek yön bilet : 85 EUR , Gidiş - Geliş bilet : 130 EUR , Öğrenci bilet : , Yaş İndirimli bilet :
vergiler ve harçlar hariçtir

Selanik Uçak Bileti Detayları

Selanik (Yunanca: Θεσσαλονίκη / Thessaloniki, Osmanlı Türkçesi: سلانیك), Yunanistan'ın ikinci büyük kenti[1] ve Yunan Makedonyası bölgesinin yönetim merkezidir. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk'ün doğduğu şehirdir.

Selanik'in nüfusu 800.764 yakındır ve coğrafî koordinatları 40°38′ kuzey enlemi ve 22°58′ doğu boylamındadır. Önemli turistik ziyaret yerleri Beyaz Kule ve Arkeoloji Müzesi'dir.

Selanik, Yunanistan'ın ikinci büyük kenti ve Yunan Makedonyası bölgesinin yönetim merkezidir. Ayrıca Mustafa Kemal Atatürk'ün doğduğu şehirdir.Selanik'in nüfusu 800.764 yakındır ve coğrafî koordinatları 40°38′ kuzey enlemi ve 22°58′ doğu boylamındadır. Önemli turistik ziyaret yerleri Beyaz Kule ve Arkeoloji Müzesi'dir.

Selanik çok turistik bir şehir olmasa da, gezilip görülecek yerleri çok fazla. Selanik'te gezilecek yerler; Beyaz Kule, Selanik Kalesi, kiliseleri, antik eserleri ve müzeleri ile sizi sıkmayan bir şehir. Turistik olmamasına rağmen 24 saat yaşayan bir şehir burası. Caddelerde, Sokaklarda,parklarda sürekli bir kalabalık, canlılık hakim. Genç ve çalışmayı sevmeyen nüfus oldukça fazla. Bu sebeple günün her saatinde kordon boyunca sıralanan cafe/barları , ellerinde biberon gibi sürekli frappe bardağı tutan gençlerle tıka basa dolu görmeniz mümkün

Biz Sizi Arayalım

Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

Adınız : Lütfen adınızı giriniz
Telefon : Lütfen telefonunuzu giriniz